Soyadını değiştirmişti! Oyuncu Ümit Erdim ile Seda Erdim boşandı

Bir döneme damga vuran ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde ‘Var mısın Arif’ karakterini canlandıran Ümit Erdim, 2017 yılında Seda Çınar ile nikâh masasına oturmuştu.

2018’de Ses’in doğumu ile ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çift, 2022’de Eda adını verdikleri ikinci kızlarını kucaklarına almıştı.

İDDİALAR DOĞRU ÇIKTI!

Sosyal medya hesabında dikkat çeken bir hamlede bulunan Seda Erdim, eşiyle birlikte yer aldığı fotoğrafları silip, soyadını da ‘Çınar’ diye değiştirmişti. Bunun üzerine boşanma haberleri gündeme gelmişti.

“NİSANDA ANLAŞMALI OLARAK BOŞANDILAR”

İkili, avukatları aracılığıyla yaptıkları ortak açıklamayla sessizliklerini bozdu.

Müvekkilimiz Ümit Erdim eşi Seda Çınar ile sevgi ve saygı ile yıllardır yürüttükleri evliliklerini, yine aynı sevgi, saygı ve anlayış ortamında bitirme kararı almış, bu doğrultuda taraflar Nisan 2024 tarihinde anlaşmalı şekilde boşanmıştır. Taraflar arasında karşılıklı iyi niyet, saygı ve anlayışın hiçbir şekilde azalmadığı bu sürece ilişkin olarak basında veya sosyal medyada yer alan olumsuz haberlere itibar edilmemesi ve tarafların çocuklarına, aile büyüklerine karşı olan hassasiyetlerine de anlayış gösterilmesi gerektiği şüphesizdir.

‘Mahremiyet’ ve ‘hassasiyet’ vurgusu yapılan açıklamada, “Müşterek iki kız çocuğuna sahip olan taraflarca aile birliğine olan inanışları ve çocuklarını korumak amacıyla bu konuda başkaca herhangi bir açıklama yapılmayacaktır. Bu sürece ilişkin gerek basın gerek sosyal medyada yapılacak haberlerde, yorumlarda tarafların mahremiyetlerine, hassasiyetlerine ve kişilik haklarına saldırı niteliği taşıyan, itham ve iftira içerikli eylem ve söylemlerde bulunanlara karşı gerekli yasal işlemlerin başlatılacağı kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir